Elektrické radiátory IQ Line STONE WIFI

Elektrické radiátory IQ Line STONE WiFi - NOVINKA v riešení akumulačnej schopnosti. Dokonalý dizajn, spojený s najnovšími technológiami s dôrazom na použité materiály najvyššej kvality. Kombináciou týchto parametrov dosahuje radiátor výborné tepelno-akumulačné vlastnosti s nízkou spotrebou elektrickej energie. Výsledkom je tak rýchly a efektívny spôsob vykurovania všade tam, kde sú požadované vysoké nároky na tepelnú pohodu, úsporu energií a v neposlednom rade aj na komfort ovládania.

  Ukážkový výrez IQline WIFI STONE - ElektrickyRadiator.SK

 

Funkcie:

  • Dotykový display - podsvietený 3" LCD displej
  • Detekcia pohybuIntegrovaný senzor pre detekciu pohybu
  • Obmedzenie povrchovej teploty - Možnosť nastavenia povrchovej teploty radiátora
  • WiFi ovládanie - Možnosť ovládania radiátoru cez smartfón
  • Týždňový program - Možnosť nastavenia týždňového programu
  • Virtuálny okenný kontakt - Funkcia virtuálneho okenného kontaktu                                                                                       
  • Detská poistka - Uzamknutie tlačidiel na displeji  
  • Protimrazová ochrana - funkcia zamedzuje premrznutiu miestnosti
  • Akumulačná schopnosť - Spojenie hliníkovej konštrukcie a granitového kameňa 

 

Inteligentné ovládanie

IQ Line STONE WiFi je inteligentný elektrický olejový radiátor, ktorý ponúka viacero možností, ako ovládať režimy vykurovania. Môžete ho naprogramovať manuálne pomocou dotykového LCD displeja, alebo využiť výhody WiFi pripojenia. Môžete ho dokonca prepnúť do režimu pohybového senzora tak, aby radiátor kúril len vtedy, keď sa deteguje pohyb v miestnosti.

 

Vynikajúca akumulačná schopnosť

Spojením hliníkovej konštrukcie a akumulačného kameňa, dosahuje radiátor dlhú akumulačnú schopnosť cca 50 minút a zároveň umožňuje prirodzené prúdenie teplého vzduchu v miestnosti. Preto je tento typ radiátora vhodné použiť všade tam, kde je použitý dvojtarifný režim - tzv nočný prúd.

Dotykový LCD display

Radiátor môžete naprogramovať manuálne pomocou elegantného dotykového displeja, umiestneného v hornej časti radiátora. Jednoduché ovládanie pomocou 4 dotykových tlačidiel umiestnených na 3" ( palcovom) LCD displeji, umožňuje vybrať zo 7 prednastavených programov, alebo vytvoriť si vlastný rozvrh vykurovania na každý deň v týždni. To dáva možnosť zefektívniť vykurovanie natoľko, že bude dokonale zabezpečený tepelný komfort s ohľadom na spotrebu elektrickej energie. Dotykový display tiež poskytuje jednoduchý prístup k množstvu ďalších funkcií ako detekcia otvoreného okna, protimrazová ochrana atď.

display-s-rebrom-02

Ovládanie radiátora cez WiFi

Hlavnou prednosťou elektrického olejového radiátora IQ Line Oil WiFi je jeho ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Stiahnutím aplikácie do svojho chytrého telefónu alebo tabletu môžete zariadenie ovládať prostredníctvom WiFi siete na diaľku odkiaľkoľvek na svete.

Aplikácia ZADARMO dostupná na:

Radistar

 

   mceclip1

TUYA

  mceclip1

 

Veľkou výhodou je to, že na ovládanie radiátora nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo, radiátor sa pripojí priamo k vášmu domácemu routeru. 


  

 

Funkcia detekcie prítomnosti

Pre ešte účinnejšiu úsporu el. energie pri prevádzke radiátora môžete využiť funkciu detekcie prítomnosti. Táto funkcia využíva zabudovaný detektor pohybu, ktorý monitoruje miestnosť, v ktorej je radiátor nainštalovaný.
Ak sa na radiátore aktivuje funkcia detekcie prítomnosti a nebudú detegované žiadne ľudské alebo iné pohybujúce sa objekty, radiátor sa prepne automaticky do energeticky úspornejšieho režimu.

Ak radiátor zistí znova prítomnosť človeka alebo iných pohybujúcich sa objektov, prepne sa automaticky do pôvodného nastavenia. Je to vynikajúci spôsob vykurovania v sporadicky využívaných miestností, ako sú spoločné priestory, alebo dovolenkové domy, kde ľudia často prichádzajú a odchádzajú.

 

Virtuálny okenný kontakt

Detekcia otvoreného okna je funkcia, ktorá slúži na zníženie spotreby energie v prípade chceného, alebo náhodného otvorenia okna. Ak radiátor zistí náhly pokles teploty ( 2°C alebo viac, v priebehu 5-tich minút), zobrazí sa ikona a radiátor sa prepne do režimu protizámrzu, aby sa zabránilo plytvaniu energiou pri úniku tepla otvoreným oknom.

 

Nastavenie povrchovej teploty radiátora

Pomocou tejto funkcie je možné nastaviť (obmedziť) povrchovú teplotu radiátora. Táto funkcia je vhodná v prípade, že sa v blízkosti zariadenia nachádzajú deti a chcete obmedziť povrchovú teplotu tak, aby nedošlo k nechcenému popáleniu.

 

Výkonové rady:

Model

Typ

Výkon

(w)

Napätie

(V)

Rozmery

(mm)

Hmotnosť

(kg)

IQ Line Stone WiFi-1000

R500/80-100JS-W

 1000

    230

495x570x80

      15,4

IQ Line Stone WiFi-1500

R500/80-150JS-W

 1500

    230

695x570x80

      22,5

IQ Line Stone WiFi-2000

R500/80-200JS-W

 2000

    230

895x570x80

      30,1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.