Elektrické radiátory IQ line OIL WIFI

Elektrické radiátory IQ Line Oil WiFi predstavujú dokonalý dizajn, spojený s najnovšími technológiami s dôrazom na použité materiály najvyššej kvality. Kombináciou týchto parametrov dosahuje radiátor výborné tepelno-akumulačné vlastnosti s nízkou spotrebou elektrickej energie. Výsledkom je tak rýchly a efektívny spôsob vykurovania všade tam, kde sú požadované vysoké nároky na tepelnú pohodu, úsporu energií a v neposlednom rade aj na komfort ovládania.

 

Funkcie:

  • Dotykový display - podsvietený 3" LCD displej
  • Detekcia pohybuIntegrovaný senzor pre detekciu pohybu
  • Obmedzenie povrchovej teploty - Možnosť nastavenia povrchovej teploty radiátora
  • WiFi ovládanie - Možnosť ovládania radiátoru cez smartfón, 2,4 GHz wifi
  • Týždňový program - Možnosť nastavenia týždňového programu
  • Virtuálny okenný kontakt - Funkcia virtuálneho okenného kontaktu                                                                                       
  • Detská poistka - Uzamknutie tlačidiel na displeji  
  • Protimrazová ochrana - funkcia zamedzuje premrznutiu miestnosti

 

Inteligentné ovládanie

IQ Line Oil WiFi je inteligentný elektrický olejový radiátor, ktorý ponúka viacero možností. ako ovládať režimy vykurovania. Môžete ho naprogramovať manuálne pomocou dotykového LCD displeja, alebo využiť výhody WiFi pripojenia. Môžete ho dokonca prepnúť do režimu pohybového senzora tak, aby radiátor kúril len vtedy, keď sa deteguje pohyb v miestnosti.

 

Vynikajúca účinnosť

Vysoko-kvalitná hliníková konštrukcia radiátorov, naplnená teplonosným olejom, poskytuje rýchly nábeh vykurovania spolu s prirodzeným prúdením teplého vzduchu a dokonalým rozložením tepla v miestnosti.

Dotykový LCD display

Radiátor môžete naprogramovať manuálne pomocou elegantného dotykového displeja, umiestneného v hornej časti radiátora. Jednoduché ovládanie pomocou 4 dotykových tlačidiel umiestnených na 3" ( palcovom) LCD displeji, umožňuje vybrať zo 7 prednastavených programov, alebo vytvoriť si vlastný rozvrh vykurovania na každý deň v týždni. To dáva možnosť zefektívniť vykurovanie natoľko, že bude dokonale zabezpečený tepelný komfort s ohľadom na spotrebu elektrickej energie. Dotykový display tiež poskytuje jednoduchý prístup k množstvu ďalších funkcií ako detekcia otvoreného okna, protimrazová ochrana atď.

display-s-rebrom

Ovládanie radiátora cez WiFi

Hlavnou prednosťou elektrického olejového radiátora IQ Line Oil WiFi je jeho ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Stiahnutím aplikácie do svojho chytrého telefónu alebo tabletu môžete zariadenie ovládať prostredníctvom 2,4 GHz WiFi siete na diaľku odkiaľkoľvek na svete.

Aplikácia ZADARMO dostupná na:

Radistar

 

   mceclip1

TUYA

  mceclip1

Veľkou výhodou je to, že na ovládanie radiátora nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo, radiátor sa pripojí priamo k vášmu domácemu routeru. 


  

 

Funkcia detekcie prítomnosti

Pre ešte účinnejšiu úsporu el. energie pri prevádzke radiátora môžete využiť funkciu detekcie prítomnosti. Táto funkcia využíva zabudovaný detektor pohybu, ktorý monitoruje miestnosť, v ktorej je radiátor nainštalovaný.
Ak sa na radiátore aktivuje funkcia detekcie prítomnosti a nebudú detegované žiadne ľudské alebo iné pohybujúce sa objekty, radiátor sa prepne automaticky do energeticky úspornejšieho režimu.

Ak radiátor zistí znova prítomnosť človeka alebo iných pohybujúcich sa objektov, prepne sa automaticky do pôvodného nastavenia. Je to vynikajúci spôsob vykurovania v sporadicky využívaných miestností, ako sú spoločné priestory, alebo dovolenkové domy, kde ľudia často prichádzajú a odchádzajú.

 

Virtuálny okenný kontakt

Detekcia otvoreného okna je funkcia, ktorá slúži na zníženie spotreby energie v prípade chceného, alebo náhodného otvorenia okna. Ak radiátor zistí náhly pokles teploty ( 2°C alebo viac, v priebehu 5-tich minút), zobrazí sa ikona a radiátor sa prepne do režimu protizámrzu, aby sa zabránilo plytvaniu energiou pri úniku tepla otvoreným oknom.

 

Nastavenie povrchovej teploty radiátora

Pomocou tejto funkcie je možné nastaviť (obmedziť) povrchovú teplotu radiátora. Táto funkcia je vhodná v prípade, že sa v blízkosti zariadenia nachádzajú deti a chcete obmedziť povrchovú teplotu tak, aby nedošlo k nechcenému popáleniu.

 

Výkonové rady:

Model

Typ

Výkon

(W)

Napätie

(V)

Rozmery

(mm)

Hmotnosť

(kg)

IQ Line Oil WiFi 700

R500/80-070J-W

700 W

230 V

410x575x80

8,7 kg

IQ Line Oil WiFi 1000

R500/80-100J-W

1000 W

230 V

490x575x80

10,0 kg

IQ Line Oil WiFi 1500

R500/80J-150J-W

1500 W

230 V

728x575x80

14,8 kg

IQ Line Oil WiFi 2000

R500/80-200J-W

2000 W

230 V

968x575x80

19,0 kg

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.