GSM zásuvka SCK1

Ukončený predaj
Neohodnotené
Značka: Flajzar
118 € 98,33 € bez DPH
Momentálne nedostupné

GSM ovládanie vykurovania SMS správami alebo prezvonením.

Detailné informácie

Podrobný popis

GSM zásuvka umožňuje na diaľku ovládať zapnutie a vypnutie elektrického radiátora, prípadne iného elektrického zariadenia. Ak potrebujete napr. pred víkendom zapnúť kúrenie na chate, jednoduchým prezvonením, zaslaním SMS, prípadne aplikáciou v mobile zapnete radiátor a ten následne kúri podľa nastaveného režimu.

Je určená na jednoduché spínanie elektrických zariadení až do 16 A - čerpadiel, osvetlenia, kúrenia, reštart serverov a ďalších spotrebičov. Obsahuje zabudované teplotné čidlo a jednoduchú funkciu termostatu s reguláciou teploty. Ovládanie funguje buď prezvonením, zaslaním SMS, alebo aplikáciou v mobile (zasielanie SMS). 

GSM zásuvka na diaľkové ovládanie je po vložení sim karty pripravená na jednoduché zapínanie a vypínanie pomocou vášho mobilu. Stačí využiť Paušál bez záväzkov, prípadne predplatenú kartu od mobilného operátora. Jediné náklady sú odoslané sms správy, nie je potrebné datové pripojenie. GSM zásuvka využíva 2G sieť, ktorá má pokrytie takmer všade. 

Všetky funkcie je možné nastaviť programom pre Windows, alebo priamo príkazmi z vášho mobilu. Najlepším riešením je ovládanie z aplikácie pre Android alebo iOS.

GSM zásuvka patrí k najmenším vo svojom segmente, má zaujímavý dizajn. Nastavenie je možné pomocou obslužného programu pre Windows, alebo jednoducho prezvonením: z bočnej strany zasuniete SIM kartu ľubovoľného operátora - stlačíte tlačidlo a prezvoníte... Zásuvka si uloží do pamäte vaše telefónne číslo a z neho ju môžete bezplatne ovládať. Alebo pomocou SMS príkazov s číselným kódom aj bez uloženia z ľubovoľného mobilu.

Zásuvka na diaľkové ovládanie vykurovania obsahuje aj teplotný senzor, má funkciu teplotného alarmu (odoslanie SMS pri prekročení nastavených teplotných hodnôt) a funkciu termostatu (automatický režim na základe nastavenej a zmeranej teploty, ovládajúcí výstup s možnosťou diaľkového zásahu užívateľa).

Na podrobné nastavenie je možné použiť program - po pripojení zásuvky cez USB port. Môžete pridať ďalšie telefónne čísla, oprávnených tel. čísiel môže byť až 6, meniť nastavenia, funkciu teplotného alarmu a termostatu, editovať texty a príkazy, nastaviť automatickú správu, ktorá vás v nastavený čas informuje o aktuálnom stave zariadenia.

Základné funkcie a vlastnosti

 • jednoduché ovládanie spotrebičov z vašeho mobilu bezplatným prezvonením alebo SMS
 • stráženie teploty - prekročenie nastavenej teploty odošle sms na nastavené čísla
 • max 6 telefónnych čísiel, ktoré môžu ovládať GSM zásuvku prezvonením
 • z ľubovoľného čísla je možné zásuvku ovládať sms príkazom, ochrana heslom
 • najmenšia GSM zásuvka vo svojej kategórii
 • jednoduchá inštalácia, ovládanie aj nastavenie
 • štvorpásmový GSM modul s integrovanou GSM anténou s vysokou citlivosťou
 • určená do suchého prostredia s rozsahom teplôt od 0 do 50 °C
 • Android aplikácia
 • 4-pásmový GSM modul 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
 • integrovaná GSM anténa
 • konfigurácia pomocou PC softwaru a USB káblu (USB káblik je súčasťou dodávky)

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Diaľkové ovládanie
Napájacie napätie: 230V AC / 50-60 Hz
Maximálna záťaž: 16 A
Kľudový odber: 0,5 W
Odber pri vysielaní: max. 3W
Rozmery: 110 x 52 x 76 mm (v x š x h)
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.