GSM zásuvka TS11 GST

Neohodnotené
Značka: Elektrobock
93 € 77,50 € bez DPH
Skladom

GSM ovládanie vykurovania SMS správami alebo prezvonením.

Detailné informácie

Podrobný popis

GSM zásuvka umožňuje na diaľku ovládať zapnutie a vypnutie elektrického radiátora, prípadne iného elektrického zariadenia. Ak potrebujete napr. pred víkendom zapnúť kúrenie na chate, jednoduchým prezvonením, zaslaním SMS, prípadne aplikáciou v mobile zapnete radiátor a ten následne kúri podľa nastaveného režimu.

GSM zásuvka na diaľkové ovládanie je po vložení sim karty pripravená na jednoduché zapínanie a vypínanie pomocou vášho mobilu. Stačí využiť Paušál bez záväzkov, prípadne predplatenú kartu od mobilného operátora. Jediné náklady sú odoslané sms správy, nie je potrebné datové pripojenie. GSM zásuvka využíva 2G sieť, ktorá má pokrytie takmer všade. 

Všetky funkcie je možné nastaviť programom pre Windows, alebo priamo príkazmi z vášho mobilu. Najlepším riešením je ovládanie z aplikácie pre iOS.

GSM zásuvka zabezpečí jednoduché spínanie elektrických zariadení až do 16 A - elektrický radiátor, čerpadlo, osvetlenie a ďalšíe spotrebiče. Obsahuje zabudovaný mikrofón na diaľkový odposluch miestnosti, má vstup pre externý teplotný snímač, alebo bezpotenciálový kontakt. Tento analógový vstup rozširuje možnosti použitia zásuvky pre reguláciu teploty, alebo pre alarmové stavy.

 
GSM zásuvku je možné nastaviť pomocou obslužného programu pre Windows, alebo zaslaním konfiguračných SMS.

Na podrobné nastavenie je vhodné použiť program - po pripojení zásuvky cez USB port. Môžete pridať ďalšie telefónne čísla, oprávnených tel. čísiel môže byť až 8, meniť nastavenia, funkciu teplotného alarmu a termostatu, editovať texty a príkazy, nastaviť automatickú správu, ktorá vás v nastavený čas informuje o aktuálnom stave zariadenia. Program môže požadovať inštaláciu doplnku a ovládača.

Základné funkcie a vlastnosti

  • jednoduché ovládanie spotrebičov z vašeho mobilu bezplatným prezvonením alebo SMS
  • odposluch miestnosti
  • max. 8 telefónnych čísiel, ktoré môžu ovládať GSM zásuvku prezvonením a SMS
  • jednoduchá inštalácia, ovládanie aj nastavenie
  • dvojpásmový GSM modul s externou GSM anténou
  • určená do suchého prostredia s rozsahom teplôt od 0 do 40 °C
  • iOS aplikácia
  • konfigurácia pomocou PC softwaru a USB pripojenia

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Diaľkové ovládanie
Napájacie napätie: 230V AC / 50-60 Hz
Maximálna záťaž: 16 A
Rozmery: 130 x 57 x 85 mm (v x š x h)
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.